Galanteria Belveder made in Poland

0
2263

Lubię polskie produkty, bo są świetnej jakości i po prostu dlatego że są polskie. To taki mój mały patriotyzm. Niektórzy wolą ubrania czy portfele szyte za granicą, a ja wolę nasze, bo polskie produkty są naprawdę dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Dziś pokażę Wam jak polska galanteria może być piękna i doskonałej jakości. Niedawno wypatrzyłam w internecie nowy sklep właśnie z polską galanterią. Sprawdźcie na stronie Belveder.com.pl to właśnie on. Co mnie w nim zaintrygowało? Przede wszystkim zauroczyła mnie fajnie, prosto zrobiona strona www.  To sklep z elegancką galanterią, znajdziesz tu torby, portfele, etui, plecaki i mnóstwo innych dodatków. One są naprawdę wyśmienite! Co mnie zauroczyło w tym sklepie? Po pierwsze wszystkie proponowane produkty są szyte w Polsce, z polskich surowców. Po drugie – szyte są ręcznie, co w dzisiejszych czasach, masowej, klonowanej produkcji stanowi absolutny atut.

Torby skórzane z ponadczasowych surowców

Przede wszystkim galanteria marki Belveder uszyta jest z naturalnej skóry, pochodzącej od polskich dostawców. Nie każdy producent docenia rodowód materiału z którego szyje swoje rzeczy. A szkoda, bo polskie są naprawdę najwyższej, światowej jakości, nie trzeba szukać innych.

I właśnie na najwyższą jakość postawiła firma Belveder, bo nie tylko surowce są doskonałe, ale i jakość ich uszycia. Wszystkie elementy przeszywane są ręcznie, z najwyższą starannością. Obejrzałam niemal wszystkie i polecam każdą torbę ze skóry z tego sklepu a wiecie dlaczego? Te torby skórzane naprawdę są ręcznie szyte!  Doskonale widać ścieg i nici, które też są polskimi produktami. Pod lupę wzięłam również portfel męski. Piękny, klasyczny i oczywiście uszyty z prawdziwej skóry. Zdjęcia świetnie obrazują jego jakość, bo nie tylko dokładnie widać przeszycie, które wykonane jest bardzo starannie, ale co najważniejsze – bez żadnych krzywizn czy poprawek, ale i jakość skóry – najwyższego gatunku.

torba męska

Unikatowa polska galanteria

Spodobało mi się również to, że firma Belveder w swojej galanterii ma nie tylko klasyczne linie, ale również i te skierowane do młodszych, jeszcze poszukujących swego stylu młodych ludzi. Ot, chociażby świetnie uszyte plecaki na laptopa (np. model BV29), które idealnie odnajdują się w stylu city, nieco minimalistyczne, ale absolutnie na topie. Dodam, świetnie uszyte.

Długowieczne wyroby szyte w Polsce

Co sprawia, że galanteria szyta w Polsce na przykładzie tego nowego sklepu  tak mnie urzekła? Przede wszystkim dlatego, że firma swoją markę zbudowała na polskich produktach i szyje je w Polsce. Jeśli chcesz aby Twój plecak, portfel czy aktówka po jednym sezonie użytkowania nadal wyglądał jak nowy, to podpowiem, że sekret tkwi właśnie w ich wykonaniu i pracy na świetnej jakości surowcach. Belveder udowadnia właśnie, że polskie produkty mogą być najwyższej jakości i wykonane przez najlepszych rodzimych kuśnierzy. Dzięki właśnie takim firmom jak Belveder mamy czym pochwalić się światu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here