kurier

Słyszałeś o kurierovo.pl? To dynamicznie rozwijający się operator logistyczny, który działa na rynku od 2019 roku. Platforma logistyczna oferuje swoje usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Chcesz lepiej poznać kurierovo.pl? Przedstawimy Ci 10 największych zalet tej platformy.

Zamawianie bez rejestracji

Nie chcesz rejestrować się na stronie, zostawiać swoich danych i zaznaczać różnych zgód marketingowych? Kurierovo.pl daje Ci możliwość skorzystania z usługi bez konieczności rejestracji. Nadanie przesyłki bez logowania jest banalnie proste i szybkie. To wygodna opcja dla osób, które sporadycznie korzystają z usług firm kurierskich.

Wygodny formularz online

Męczy Cię wypełnianie długich formularzy, które wymagają podania wielu, Twoim zdaniem niepotrzebnych, informacji? Kurierovo.pl przygotowało prosty i intuicyjny formularz online. Dzięki niemu w kilka chwil zlecisz realizację przesyłki kurierskiej.

Różne opcje wysyłki

Platforma logistyczna Kurierovo oferuje dostęp do różnych opcji wysyłki. Standardem są oczywiście kurierskie przesyłki krajowe. Uzupełnienie oferty stanowią przesyłki zagraniczne. Nowością jest kurier lokalny, który działa w obrębie Warszawy. Zamawiając usługę przesyłki lokalnej, możesz liczyć na dostarczenie paczki w ciągu 2-4 godzin.

Różne rodzaje przesyłek

A skoro o przesyłkach mowa, to dzięki kurierovo.pl będziesz mógł wysłać nie tylko tradycyjną paczkę. Platforma logistyczna pozwala także na zlecenie wysyłki koperty z dokumentami lub palety z towarem. Tę ostatnią opcję docenią na pewno firmy zajmujące się handlem w Internecie.

Wygodne zarządzanie przesyłkami

Jeśli wysyłasz dużo i często, to Twoim problemem jest z pewnością zarządzanie przesyłkami. Rejestrując się na kurierovo.pl, uzyskasz dostęp do specjalnego panelu. W nim będziesz mógł na bieżąco śledzić i zarządzać wszystkimi wysyłkami.

Integracja z popularnymi platformami sklepów online

Platforma logistyczna kurierovo.pl jest w 100% przygotowana do współpracy ze sklepami internetowymi. Rejestrując się na stronie, zyskasz możliwość importu zamówień ze swojego sklepu internetowego do kurierovo.pl. Operator jest zintegrowany z większością popularnych skryptów sklepów online.

Zautomatyzowane płatności online

Automatyzacja to mocna strona platformy kurierovo.pl. Dotyczy to także płatności za zamówione usługi. Nadając przesyłkę, możesz w wygodny sposób opłacić ją za pośrednictwem DotPay lub PayPal. A jeśli wolisz zapłacić kartą, to kurierovo.pl jest przygotowane na taką formę płatności.

Wiele firm kurierskich w jednym miejscu

Operator logistyczny kurierovo.pl daje Ci możliwość wysyłki jedną z kilkunastu firm kurierskich działających na terenie kraju. Platforma współpracuje z profesjonalnymi firmami kurierskimi, które są gwarantem szybkiej i bezpiecznej dostawy Twoich przesyłek.

Możliwość wyboru najlepszej oferty

Wiele firm kurierskich w jednym miejscu to także możliwość wyboru najkorzystniejszej cenowo oferty. Nadając przesyłkę, możesz w ciągu kilku sekund porównać oferty dostępnych firm. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać idealną formę wysyłki.

Atrakcyjne rabaty dla wysyłających dużo

Osoby i firmy wysyłające dużo i często mogą liczyć na indywidualną kalkulację cenową. Dzięki temu będziesz mógł wysyłać jeszcze taniej. To z pewnością wpłynie na atrakcyjność oferty Twojej firmy lub po prostu pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowe środki.

Powyższe zestawienie powinno przekonać Cię, że tani kurierzy kurierovo.pl to najlepszy wybór niezależnie od wolumenu nadawanych przesyłek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here