AJB Finance - Twój doradca leasingowy

Polski rynek usług leasingowych rozwija się w narastającym tempie od lat 90. Leasing stanowi obecnie jedno z głównych źródeł finansowania na naszym krajowym rynku i jest rozwiązaniem popularnym zarówno wśród dużych przedsiębiorstw, jak i małych, jednoosobowych firm. Kodeks cywilny nie przewiduje ograniczeń co do rodzaju sprzętów podlegających leasingowi; do najpopularniejszych należą jednak różnego typu środki transportu – samochody osobowe, jak również ciężarowe – a także specjalistyczne maszyny budowlane i rolnicze.

AJB Finance – atrakcyjne oferty leasingu

Wśród dostępnych na rynku doradców, oferujących usługi w zakresie leasingu, warto zwrócić uwagę na AJB Finance, zlokalizowaną we Wrocławiu. Firma ta może się poszczycić prawie 20 letnim doświadczeniem w działalności na rynku szeroko pojętych usług doradczych, przede wszystkim finansowo-prawnych i szeroko pojętego know-how.

W ofercie AJB Finance znajduje się pomoc leasingowa skierowana do klientów z różną historią finansową, gospodarczą i kredytową. Udzielany leasing bez BIK i KRD umożliwia podjęcie współpracy osobom, których dotychczasowa historia finansowa stanowi przeszkodę w dalszym rozwoju ekonomicznym. AJB Finance oferuje leasing bez BIK i KRD zarówno w odniesieniu do mikroprzedsiębiorstw, jak i dużych firm. Działalność leasingowa tej firmy realizuje jej misję, jaką jest szczere podejście w kontaktach z klientem oraz chęć pomocy w rozwoju polskich przedsiębiorstw. Oferowane usługi obejmują doradztwo, dobór najkorzystniejszej oferty, obsługę formalną i ubezpieczeniową, a także szereg innych działań związanych z leasingiem.

Szczególnym aspektem działalności AJB Finance jest świadczenie usług leasingowych w odniesieniu do maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, samochodów dostawczych oraz licznych innych pojazdów. Oferta tej firmy skierowana jest między innymi do osób, które pragną nabyć maszyny rolnicze potrzebne do pracy w swoim gospodarstwie, lecz nie dysponują wystarczającymi środkami na ich zakup. Osobom takim, AJB Finance oferuje nie tylko doradztwo, lecz także atrakcyjne możliwości ubezpieczeniowe, szczegółowy harmonogram opłat oraz analizę porównawczą kosztów leasingu względem kosztów zakupu każdej konkretnej maszyny. Dzięki temu, leasing maszyn jest przyspieszony, a cała procedura uproszczona do minimum.

AJB Finance – szkolenia BHP

AJB Finance oferuje również szkolenie BHP wstępne oraz ogólne, obejmujące kompleksowe wprowadzenie pracownika w miejsce oraz stanowisko pracy. Specjaliści pracujący w AJB Finance dostosowują program każdego szkolenia do szczegółowych przepisów BHP związanych z określonym stanowiskiem pracy. Szkolenie obejmuje dwie części: 1. przedstawienie instruktażu ogólnego, dotyczącego ogólnych przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, postępowania w przypadku pożaru, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz innych ważnych informacji, 2. a także instruktaż stanowiskowy, skupiający się na czynnikach specyficznych dla określonego stanowiska pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here