Znajdź najlepszą firmę kurierską

Wysyłka paczki przy pomocy firmy spedycyjnej może przysporzyć kłopotów. Proces zapoznawania się z ofertami czy negocjacje potrafią być niezwykle czasochłonne i męczące. Platforma epaka.pl to narzędzie przydatne zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym, dzięki któremu wybranie najatrakcyjniejszej cenowo i najlepszej pod względem jakości oferty staje się niezwykle proste.

Sprawne porównywanie ofert

Epaka.pl to serwis, który umożliwia niezwykle sprawne przeglądanie ofert wielu firm kurierskich. Portal ten współpracuje z największymi przedsiębiorstwami logistyczno-spedycyjnymi w Polsce, takimi jak DHL, FedEx, Geis, GLS, UPS, DPD, Geis czy Paczkomaty InPost.

Strona umożliwia przeprowadzenie szybkiej i niezwykle konkretnej wyceny usługi na podstawie informacji o rozmiarze i kształcie przesyłki oraz danych dotyczących miejsca nadania.  Wszyscy tani kurierzy epaka.pl dostępni są za kliknięciem jednego przycisku, przez co ominąć można proces negocjacji.

Przesyłki krajowe i międzynarodowe

Serwis epaka.pl oferuje zarówno przewóz krajowy, jak i międzynarodowy przesyłek. Możliwe jest wysłanie paczki w najdalsze zakątki świata w bardzo przystępnej cenie.

W przypadku przesyłki przedmiotów o niestandardowych wymiarach skorzystać można z innych, bardziej opłacalnych sposobów wysyłki. Obliczenie kosztów takiej usługi jest często niemożliwe, ponieważ nie są one najczęściej uwzględniane w cennikach poszczególnych przedsiębiorstw. Platforma epaka.pl pozwala jednak dokonać tego szybko na stronie internetowej.

Platforma internetowa czy punkt stacjonarny?

Dzięki firmie epaka.pl paczkę można nadać zarówno przez internet, jak i na miejscu – w punkcie stacjonarnym.

Strona internetowa jest niezwykle użytecznym narzędziem, dzięki któremu wybranie i zamówienie firmy kurierskiej jest możliwe bez wychodzenia z domu. Prosty i intuicyjny layout strony pozwala na załączenie wszystkich szczegółów przesyłki i dokładne oszacowanie ceny usługi.

Jednak epaka.pl posiada również ponad 200 oddziałów stacjonarnych. Poza szybkim nadaniem paczki znajdziemy w nich również darmowe narzędzia i materiały do zapakowania przesyłki! Na miejscu skorzystać można również z fachowej wiedzy i pomocy pracowników.

Usługa door-to-door i inne dodatkowe udogodnienia

Platforma epaka.pl idzie z duchem czasu, oferując klientom wiele udogodnień. Możliwe jest między innymi skorzystanie z usługi door-to-door, czyli odebrania paczki bezpośrednio u nadawcy, internetowego śledzenia przesyłki, a także powiadomień o dostarczeniu paczki drogą sms-ową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here