Auto detailing Lublin – czym jest i jakie czynności wchodzą w jego skład?

0
723

Wiele osób kojarzy pojęcie auto detailing’u z myciem samochodu. Jest to całkowicie błędne rozumowanie, które sprawia, że wiele osób nie myśli nawet o tego typu zabiegach dla swojego auta.  Auto detailing Lublin to przede wszystkim dokładne i szczegółowe czynności z zakresu kosmetyki samochodowej, mające poprawić jego wygląd oraz sprawić, że codzienna jazda będzie jeszcze przyjemniejsza zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Samo mycie jest natomiast najbardziej podstawową usługą, która mieści się zwykle jako baza do wszystkich innych zabiegów. Czyszczenie odbywa się przy pomocy aktywnej pian oraz szamponu. Następnie usuwane są wszelkie zanieczyszczenia i osady, a w końcowym etapie lakier pokrywany jest glinką, usuwającą niewidoczne zabrudzenia, wygładzając powierzchnię.

Auto detailing Lublin to nie tylko myjnia

Ustaliliśmy już, że mycie jest bardzo ważnym elementem. Nie sposób temu zaprzeczyć, w końcu nie wyobrażamy sobie raczej zabezpieczenia lakieru, czy nakładania folii ochronnej na brudną powierzchnię. Jeśli chodzi o inne czynności mieszczące się w zakresie tej usługi, możemy do nich zaliczyć przede wszystkim:

  • nakładanie folii ochronnych;
  • nakładanie powłok ceramicznych, czy elastomerowych;
  • profesjonalną renowację lakieru;
  • kompleksowe czyszczenie wnętrza auta;
  • czyszczenie i regenerację lamp samochodowych;
  • renowację felg;
  • aplikację powłok na szyby (niewidzialna wycieraczka);
  • ozonowanie wnętrza samochodu oraz klimatyzacji

Dlaczego warto skorzystać z takich zabiegów dla swojego samochodu?

Jeżeli raz wybierzesz się do profesjonalnego studia, oferującego usługi detailingowe, będziesz chciał jeszcze częściej do niego wracać. Samochód, wyjeżdżający z takiego miejsca będzie wyglądał tak, jak w dniu wyjazdu z salonu, albo nawet jeszcze lepiej. Dzięki profesjonalnej obsłudze, studia oferujące auto detailing Lublin takie jak https://www.carstyling-lublin.pl/ przemienią Twój samochód w prawdziwe dzieło sztuki, od którego nie będziesz mógł oderwać wzroku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here