Podpisywarka umow online

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą wymagającą częstego pozyskiwania nowych kontrahentów, wiesz zapewne, że wiąże się to nie tylko ze zmęczeniem, ale i stresem związanym z podróżą. Co jednak, gdybyś mógł wyeliminować wszelkie nieprzyjemności już dziś? Przedstawiamy Umownik – kompleksowe rozwiązanie umożliwiające podpisanie szeregu dokumentów bez wychodzenia z biura.

30 gotowych szablonów umowy

Podpisywarka umów online Umownik będzie narzędziem dla Ciebie nawet, jeśli nie posiadasz możliwości samodzielnego przygotowania umowy. Do wyboru masz bowiem ponad 30 gotowych szablonów na każdą okazję. Pośród szeregu dokumentów, jakie możesz w kilkanaście minut wygenerować i podpisać w Umowniku znajdziesz między innymi:

  • wzór umowy zlecenie / umowy u dzieło
  • wzór umowy najmu nieruchomości
  • wzór umowy spółki cywilnej
  • wzór umowy o współpracę
  • wzór umowy NDA
  • … oraz wiele innych wzorów, które wygenerujesz jednym kliknięciem.

Po wygenerowaniu dokumentu w bardzo prosty sposób możesz zmienić jej zapisy tak, by były lepiej dopasowane do Twoich potrzeb, a także indywidualnego charakteru umowy, jaką zawierasz. Pamiętaj, że podpisywarka dokumentów Umownik pozwala Ci na wprowadzenie poprawek i aneksów do umowy w dowolnej chwili.

Negocjuj online i weryfikuj swoich kontrahentów!

Zawieranie umów online przez Umownika na https://www.umownik.pl jest tylko zwieńczeniem dzieła. Wcześniej, również korzystając z naszego portalu, możesz jej detale w dowolny sposób modyfikować i negocjować razem ze swoim kontrahentem. Jeśli zaś już po jej podpisaniu postanowiliście zmienić jej warunki – Umownik pozwoli nam wygenerować i podpisać niezbędny do tego celu aneks.

Pamiętaj, że z Umownikiem zawsze jesteś bezpieczny. Nasz produkt wyposażony został w specjalny moduł, dzięki któremu zweryfikujesz tożsamość swojego kontrahenta jeszcze przed podpisaniem dokumentu. Wszelkie umowy zostają zabezpieczone unikatowym kodem QR, dzięki któremu podrobienie ich graniczy z cudem. Co najważniejsze – każdy ze wzorów umowy dostępnych w Umowniku przygotowany został przez zespół doświadczonych prawników.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie odpowiadają Ci dostarczone przez nas szablony, za jednorazową, niewielką opłatą możesz wdrożyć własny wzór umowy. Przeanalizujemy jego poprawność, zaproponujemy poprawki i na stałe udostępnimy na Twoim koncie użytkownika.

Realna oszczędność

Umownik to nie tylko oszczędność papieru czy nerwów. Zawieranie umów przez internet pozwala na znaczące ograniczenie kosztów, jakie musiałbyś ponieść np. w związku z transportem na miejsce spotkania. Według naszych wstępnych szacunków, podpisując z Umownikiem zaledwie 10 dowolnych umów miesięcznie po 6 stron każda (bez żadnych późniejszych aneksów, związanych z dodatkowymi kosztami), masz szansę zaoszczędzić nawet 160 złotych w ciągu miesiąca.

Umownik to więc nie tylko podpisywarka dokumentów online. To kompleksowe rozwiązanie pozwalające Ci znacząco zaoszczędzić na kosztach prowadzonej przez Ciebie działalności. Jeśli zaś połączysz Umownik i Trello, czy inną aplikację do zarządzania projektami w jedną całość, zrozumiesz, że internetowe narzędzia mogą nie tylko znacząco uprościć, ale i uprzyjemnić Ci prowadzenie firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here