Jak kupić coś w Chinach za pół ceny

Okazuje się, że można – pozostając w Polsce, co więcej, we własnym domu – zrobić zakupy w Chinach i to jeszcze za pół ceny. Poniższy artykuł pokaże Wam, w jaki sposób jest to osiągalne. Musicie mieć tylko chwilę czasu, komputer z dostępem do internetu, konto w jednym z polskich banków oraz popularne konto internetowe PayPal.

  1. Zrobienie zakupów w Chinach umożliwia strona dostępna pod adresem wish.com. Wystarczy się tam zarejestrować, co jest proste i intuicyjne. Można przeprowadzić procedurę logowania od podstaw lub wypróbować jedną z dostępnych opcji uwzględniających media społecznościowe – facebook oraz konto w Google.com.
  2. Po zarejestrowaniu się należy sprawdzić pocztę e-mail i korzystając z podanych tam informacji można już logować się na stronie. Korzystanie z Wish.com nie jest skomplikowane. Przyda się znajomość języka angielskiego, żeby móc wyszukiwać produkty dostępne w katalogu (wyszukiwarka pozwala na szybkie odszukanie interesujących towarów, ale działają tylko angielskie określenia). Oprócz wyszukiwarki, robienie zakupów ułatwić może podział na kategorie. Ten drugi sposób polecamy zwłaszcza osobom, które nie wiedzą, co konkretnie chcą kupić, ale zainteresowane są przejrzeniem asortymentu. Ceny w sklepie kształtują się bardzo różnie. Sporo produktów dostaniemy dużo taniej, niż ma to miejsce w naszym kraju, ale nie jest to regułą. Przyda się rozsądek i dokładna weryfikacja cen.Jak kupić coś w Chinach za pół ceny?
  3. Dokonanie zakupu polega na wybraniu produktu i dokładnym zapoznaniu się z jego opisem. W przypadku większości przedmiotów można znaleźć różne wersje rozmiarowe, o innym kolorze czy zdobieniu, można więc wybrać najlepszą opcję. Nie warto decydować się pochopnie, np. bez czytania opisu, przydatne bywają też zawarte poniżej opinie innych kupujących. W każdym przypadku, gdy znajdziemy coś atrakcyjnego i tanio, sprawdzamy, czy jest to na pewno najtańsza i najlepsza oferta (czasem te lepsze wymagają dokładniejszego przejrzenia strony). Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „kup”.
  4. Finalizacja transakcji odbywa się w specjalnym panelu. Dzięki posiadaniu konta PayPal możemy umieścić na nim środki, które pozwolą na zrealizowanie zagranicznych zakupów. Zasilenie konta trwa czasami kilka dni, warto więc uwzględnić ten czas, jeśli na przykład bardzo nam się spieszy – wtedy wcześniej przelewamy sobie pieniądze (konto PayPal pozwala na automatyczną konwersję waluty, nie trzeba się więc o nic martwić). Strona gwarantuje łatwe i intuicyjne sfinalizowanie naszej transakcji. Trzeba będzie jednak podać wszystkie niezbędne dane, dzięki czemu towar trafi bez komplikacji do naszych rąk. Witryna posiada optymalne zabezpieczenia, na co zresztą wskazuje jej adres (https). Nie należy obawiać się więc, że jakiekolwiek dane zostaną potraktowane niewłaściwie. Największym problemem, na jaki możemy trafić, jest trudność z podjęciem decyzji co do towaru – bogaty asortyment nie ułatwia wybrania czegoś szybko i bez wahania, czy jest to na pewno najlepszy możliwy wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here