Jaki router WiFi wybrać

Internet stał się jednym z podstawowych kanałów komunikacji ze światem. Trudno by było sobie wyobrazić obecnie obieg usług, handlu, czy przede wszystkim – wymianę informacji, bez dostępu do sieci. Podstawą korzystania z zasobów sieciowych, czy to w domu, czy w pracy, są sprawne routery WiFi. Bez nich – ani rusz. To, na jaki się zdecydujemy, jest sprawą dość istotną. Wybór może być trudny, gdyż produktów tego typu jest naprawdę dużo. Pomocną w podjęciu decyzji może być wizyta na stronie https://www.oleole.pl/routery,d4.bhtml. Znajdziemy tu zróżnicowane propozycje routerów, dokładnie opisane pod kątem technicznym, a także cenowym. Wystarczy tylko podjąć decyzję a potem korzystać z zasobów sieciowych do woli.

  1. Linksys Velop – router dla każdego
  2. TP-LINK – może takiego routera szukasz?
  3. Na zakupy czas!

Linksys Velop – dla każdego

Jedną z propozycji routerów, którą warto rozważyć przed zakupem urządzenia do użytku domowego lub biurowego, jest trzyczęściowy zestaw Linksys Velop VLP0103 AC3600, o wysokiej wydajności, obsługujący dwie częstotliwości: 2,4 GHz oraz 5 GHz. W niższej odbywają się wszelkie czynności, takie jak przeglądanie witryn www, pobieranie plików różnego rodzaju, itp. Wyższa częstotliwość odpowiada zaś za działania wymagające dużego transferu danych, do których zaliczamy granie w gry online, czy też oglądanie filmów w formacie 4K. Router jest fabrycznie wyposażony w port WAN – wystarczy tylko podłączyć kabel, a nasza sieć zewnętrzna, dostarczona przez operatora, będzie mogła być skonfigurowana w prosty sposób. Sklep internetowy OleOle! proponuje korzystne raty albo zapłatę gotówką za cały zestaw. Możemy także dodatkowo nabyć pakiet Extra Ochrona dzięki czemu przez trzy do pięciu lat (w zależności od wykupionej opcji), nie musimy przejmować się ewentualnymi kłopotami z naszym routerem. W przypadku gdyby usterka lub uszkodzenie mechaniczne spowodowało, że routera nie uda się reanimować, za jedyne dziesięć procent wartości możemy nabyć nowe urządzenie. Jest to bardzo korzystna opcja dla każdego klienta – warto o niej pamiętać. Istnieje także możliwość zakupu urządzenia w leasingu – niewątpliwie korzystna dla tych z nas, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

TP-LINK – może takiego routera szukasz?

Jak już wspominaliśmy możliwości zakupu jest wiele. Jednym ich ogranicznikiem są nasze potrzeby oraz potencjalne możliwości finansowe. Minimalnie tańszy od wyżej wymienionego Linksysa jest piekielnie szybki oraz wydajny TP-LINK Archer C5400X. Posiada on aż osiem złącz LAN, dwa porty USB 3.0 a także port WAN. Prędkości przesyłu danych w paśmie 2,4 GHz oraz 5 GHz są ponad dwukrotnie wyższe niż u poprzednika. Daje to nam gwarancję szybkiej i wydajnej pracy lub rozrywki – w zależności od tego, do czego zamierzamy go akuratnie używać. Czterordzeniowy procesor naszego routera sprosta wszystkim wymaganiom, które przed nim postawimy. Także i w tym przypadku istnieje opcja leasingu oraz inne udogodnienia zakupowe sklepu.

Na zakupy czas!

Wybór sklepu sieciowego OleOle! jako miejsca, w którym kupimy router to bardzo dobry pomysł. Korzystny system ratalny, dodatkowe gwarancje, możliwość wzięcia sprzętu w leasing, itp., sprawiają że taka decyzja na pewno przyniesie nam wiele korzyści, sporo oszczędności, a także dużo satysfakcji z codziennego używania sprzętu najwyższej jakości. Sprzęt przez nas zakupiony zostanie dostarczony do domu przez kuriera, a w przypadku gdy cena zakupu przekracza 99PLN, taka usługa jest darmowa. Istnieje także możliwość wniesienia sprzętu do domu lub mieszkania oraz jego zainstalowania przez profesjonalnego pracownika. Nic, tylko korzystać z dobrych zakupów online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here