Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo rodzinne i opiekuńcze stanowi jeden z najtrudniejszych obszarów obsługi prawnej. Sprawy związane z rozwodem, prawem opieki nad dziećmi, czy podziałem majątku, oprócz skomplikowanej materii, bardzo często wiążą się z ogromnymi emocjami obu stron.

Rozwód – i co dalej?

Bardzo często w przypadku rozwodu małżonkowie działają pod wpływem emocji, nie potrafią porozumieć się w zakresie podziału wspólnego majątku, czy opieki nad dzieckiem, co w efekcie przynosi szkodę dla obu stron. Aby odpowiednio zabezpieczyć swoje interesy warto zlecić obsługę prawną profesjonalnej kancelarii, która odpowiednio poprowadzi całą procedurę i zwróci uwagę na najdrobniejsze kwestie, które w przyszłości mogą mieć daleko idące skutki. Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz specjalizuje się w tego rodzaju sprawach i udziela wsparcia w tak trudnych kwestiach.

W jakich sprawach mogę uzyskać pomoc?

Radca Natalia Zielmachowicz oferuje szeroki zakres usług w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ w celu umówienia wizyty i omówienia zakresu współpracy.

Usługi Kancelarii obejmują m.in. sprawy o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, ustalenie miejsca pobytu dziecka, czy pozbawienie władzy rodzicielskiej. Zależnie od okoliczności należy zastanowić się, czy rozwód powinien być przeprowadzony z orzeczeniem o winie, czy bez. W przypadku ewidentnej winy współmałżonka warto zabezpieczyć przyszłość swoją i dzieci, występując o należne alimenty. Kancelaria pośredniczy także pomiędzy rodzicami w celu zawarcia porozumienia o sposobie wykonywania władzy rodzicielskiej, tzw. planu wychowawczego.

Warto także skorzystać z porady prawnej przed zawarciem związku małżeńskiego. Jeśli przyszły małżonek prowadzi działalność gospodarczą związaną z wysokim ryzykiem finansowym, posiada długi, lub po prostu w celu zabezpieczenia swoich interesów na przyszłość, warto zawrzeć umowę małżeńską, tzw. intercyzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here