Terminale płatnicze - niezbędnik nowoczesnej firmy

Współcześnie coraz częściej odchodzi się od obrotu gotówką na rzecz płatności bezgotówkowych. Terminale płatnicze są bez wątpienia dużym ułatwieniem. Jak wpływają na działalność nowoczesnej firmy?

Bilans zysków i strat

Wdrożenie obsługi płatności bezgotówkowych nie jest trudne. Na rynku jest wiele firm, które oferują taką usługę. Koszty, które ponosi przedsiębiorca, decydując się na terminal płatniczy, z pewnością podnoszą wygodę klientów. Nie są one duże, ale obejmują, na przykład dzierżawę i prowizję od każdej transakcji. Jednak kiedy klient ma do wyboru sklepy z podobnym asortymentem wybierze ten, w którym może zrealizować płatność w łatwiejszy sposób. Dla firmy oznacza to wzrost przychodów.

Terminal płatniczy to  nowoczesność

Udostępnienie terminala płatniczego przynosi korzyści przedsiębiorcom i klientom. Firma daje możliwość wyboru sposobu płatności przez co buduje swój nowoczesny wizerunek. Następuje również znaczne skrócenie czasu obsługi, dzięki braku konieczności wydawania reszty i błyskawiczne płatności zbliżeniowe.

Terminal płatniczy to niezbędnik

Coraz więcej osób nie nosi przy sobie gotówki, dlatego niemal niezbędną odpowiedzią na ten trend jest terminal płatniczy. Korzystają z niego centra handlowe oraz osiedlowe sklepiki. Można też spotkać wolontariuszy zbierających datki już nie do puszek, ale przyjmujących wpłaty przez terminale mobilne.

Terminal płatniczy  to prostota i wielofunkcyjność

Nie potrzeba specjalnych umiejętności, aby wykonać transakcję. Wystarczy postępować według instrukcji terminala. Pracownicy natomiast mają zapewnione szkolenie, które odbywa się niekiedy w cenie dzierżawy. Ponadto posiadanie terminala płatniczego ma dodatkowe atuty tj. możliwość sprzedaży doładowań telefonów komórkowych w systemach prepaid oraz wypłaty gotówki przez usługę cashback, co przynosi dodatkowe korzyści.

Terminal płatniczy  to  wygoda

Odchodzi się od wymuszania na klientach minimalnej kwoty transakcji. Wolimy płacić kartą, nawet jeśli kwota do zapłacenia to tylko kilka złotych. To wygoda po obu stronach. Klient nie musi martwić się i szukać najbliższego bankomatu, a przedsiębiorca bać się o własne bezpieczeństwo podczas zabierania pieniędzy z kasy.

Terminal płatniczy  – który  wybrać?

Wybierając terminale płatnicze należy dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. W tym celu dobrze jest skorzystać z pomocy fachowej firmy. Firma Dasoft jest w czołówce producentów terminali w Polsce i oferuje usługi najwyższej jakości. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.dasoft. com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here