Jak zostać bogaczem?

Kto z nas nie marzy o tym, żeby nie martwić się o to, aby wystarczyło nam przysłowiowo od pierwszego do pierwszego, do tego żyć na wysokim poziomie materialnym, który dla większości z nas wydaje się być nieosiągalny. Zapewniam Was że jest to możliwe!

Zmień myślenie!

Nie myśl dlaczego innym się udaje, a Tobie nie, nie postrzegaj siebie jak szarego człowieka, a spójrz na siebie jak na człowieka sukcesu. Pamiętaj że wszystko tkwi w naszych umysłach!

Postrzegaj świat jako źródło niewyczerpanego dobra i zaufaj mi że już wkrótce osiągniesz sukces na miarę Twoich możliwości i zobaczysz że zmiana myślenia daje więcej niż by się mogło wydawać.

Pozbądź się blokad

To nie żart, nasze wewnętrzne blokady, które wpajaliśmy sobie przez lata stają nam na drodze do sukcesu. Ile razy słyszałeś że na coś ci nie starczy że brakuje ci pieniędzy, ile razy pomyślałeś wtedy o sobie jak o biedaku i nieudaczniku.

Skończ z tym i przestań się zastanawiać jak zaoszczędzić, a skup się na przemyśleniach jak zacząć zarabiać więcej!

Jak zostać bogaczem?

Spisz swoje pomysły na kartce lub w notesie nawet te które wydają ci się najbardziej absurdalne, w głowie wyobrażaj sobie że wcielasz je w życie i dopracowuj szczegóły. Po pewnym czasie gdy entuzjazm ostygnie, raz jeszcze je przeanalizuj i wprowadź niezbędne poprawki.

Ograniczone fundusze to nie wada, a zaleta

Jeżeli masz już za sobą wszystko to co omówiliśmy wcześniej a problemem który się pojawia teraz jest brak środków na realizację celu to zapoznaj się z tym wyjątkowym cytatem wypowiedzianym przez Browna Jaksona który powiedział kiedyś tak:

Kiedy zaczynasz interes, nie martw się, że masz za mało pieniędzy. Ograniczone fundusze to nie wada, lecz zaleta. Nic bardziej nie rozwija pomysłowości.

Weź sobie do serca te słowa i zamartwiaj się na zapas. Początki zawsze bywają trudne, ale wystarczy na prawdę niewielka kwota na początek. Ważniejsza jest konsekwencja w działaniach, a wtedy pieniądze same do Ciebie przyjdą.

Analizuj błędy i wyciągaj wnioski

Jeżeli już próbowałeś już swoich sił w biznesie i nic z tego nie wyszło to koniecznie przeanalizuj swoje błędy i nigdy więcej ich nie popełniaj.

Nigdy nie rezygnuj z dania sobie drugiej szansy na sukces, może się okazać że dokonałeś złego wyboru branży lub nie trafiłeś w odpowiedni czas. Dokonaj analizy i wyciągnij z niej wnioski.

Podbijaj świat

Zapamiętaj, że siedząc z założonymi rękami nic nie tracisz ale też nic nie zyskujesz, zacznij zmieniać swoje nawyki myślowe i walcz o swój sukces.

Rada na koniec

Na koniec podam Tobie jeszcze jeden cytat, tym razem będą to słowa Mara Twaina

„Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie osiągnie sukcesu”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here