Finansowanie dla Twojej firmy

Wielu polskich przedsiębiorców boryka się z zatorami płatniczymi. Najczęściej powstają one wskutek długich terminów płatności, jakie wymusza na nich rynek. Czekanie na płatność kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt dni powoduje, że przedsiębiorcy miewają problemy z uregulowaniem własnych zobowiązań. Brak gotówki blokuje rozwój firmy, a czasami nawet poważnie zagraża jej funkcjonowaniu. Pomocne może się okazać w takiej sytuacji pozabankowe finansowanie od PragmaGO.

Wsparcie dla polskich firm z sektora MSP

PragmaGO to polski fintech, który z roku na rok zyskuje na popularności. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na wzrost popularności samego faktoringu, a także niezwykle prosty i szybki proces wnioskowania o finansowanie. W PragmaGO wszystko odbywa się całkowicie online bez zbędnych formalności. Co znajdziemy w ofercie faktora? Finansowanie faktur, faktoring online oraz finansowanie zakupów. Dowiedzmy się nieco więcej o tych trzech usługach.

Finansowanie

Finansowanie faktur do 250 tys. zł

Od razu po wejściu na stronę pragmago.pl ujrzymy finansowanie faktur. W ramach tej usługi przedsiębiorca może finansować faktury od 500 zł do 250 tys. zł. Decyzja o finansowaniu przyznawana jest do 2 godzin, a środki trafią na Twoje konto zaraz po potwierdzeniu zasadności faktury przez odbiorcę. Kto powinien skorzystać z tego rozwiązania? Wszyscy Ci przedsiębiorcy, którzy nie chcą się wiązać stałą umową (w przypadku finansowania faktur akceptacja warunków odbywa się za pośrednictwem kodu SMS) lub potrzebują finansowania raz na jakiś czas. Masz stały odbiorców? Weź faktoring online i zyskaj więcej korzyści.

Faktoring online do 1 mln zł

Jeżeli współpracujesz ze stałymi odbiorcami i potrzebujesz ciągłego dostępu do gotówki, skorzystaj z faktoringu online. W ramach usługi można ubiegać się o limit od 50 tys. zł do 1 mln zł. Opcja te jest korzystniejsza od finansowania faktur, m.in. dlatego, że zyskujesz ubezpieczenie odbiorców GRATIS. Wypada także korzystniej także pod względem kosztów, jakie będziesz musiał ponieść. Wystarczy wysłać wniosek przez stronę internetową, aby później jeszcze wygodniej i szybciej móc zgłaszać faktury do finansowania przez Strefę Klienta. Dowiedz się więcej o faktoringu online w PragmaGO.

Finansowanie zakupów do 100 tys. zł

Nie masz gotówki zamrożonej w fakturach, ale pilnie potrzebujesz zamówić sprzęt lub materiały niezbędne do realizacji zlecenia? Złóż zamówienie u dowolnego dostawcy i rozłóż płatność na raty w PragmaGO. Wystarczy, że do wniosku dołączysz dokument potwierdzający transakcję, wskażesz podstawowe dane swojej firmy oraz dostawcy, a następnie wybierzesz dogodną dla siebie liczbę rat na spłatę. Zakupy do 100 tys. zł możesz odroczyć o miesiąc lub rozłożyć nawet na 36 rat. Twój dostawca otrzyma płatność od PragmaGO przelewem ekspresowym bez zaciągania kredytu i zbędnych formalności.

Nie pozwól, żeby faktury z odległym terminem płatności ograniczały rozwój Twojej firmy. Przekonaj się „na własnej skórze”, jak korzystnie może wpłynąć na Twoją firmę pozabankowe finansowanie od PragmaGO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here