promocje

Wiosną kwitną nie tylko drzewa i kwiaty, ale także wyjątkowe promocje w sklepie Tchibo. Dzięki karcie lojalnościowej TchiboCard możesz zyskać naprawdę dużo – darmową wysyłkę zamówień internetowych i zniżki na produkty z nowych kolekcji. Dołącz do klubu TchiboCard już teraz i ciesz się niepowtarzalnymi okazjami!

TchiboCard – jedna karta, wiele korzyści

Program lojalnościowy Tchibo przygotowany został z myślą o wszystkich klientach, którzy chcą kupować więcej i płacić mniej! Aby dołączyć do klubu TchiboCard, nie musisz spełniać żadnych warunków – wystarczy, że skorzystasz z formularza, który dostępny jest na stronie Tchibo: https://www.tchibo.pl/-c400016965.html. Rejestracja zajmie Ci tylko kilka minut, a karta TchiboCard zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres. Nie musisz nosić jej w portfelu – jeżeli zainstalujesz na telefonie aplikację mobilną Tchibo, wirtualną kartę będziesz miał zawsze przy sobie! Do programu lojalnościowego TchiboCard możesz przystąpić także, robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym Tchibo ‒ wystarczy, że poprosisz sprzedawcę o formularz rejestracyjny.

Program lojalnościowy Tchibo

Program lojalnościowy Tchibo – co możesz zyskać?

Dlaczego warto dołączyć do klubu TchiboCard? Posiadacze karty lojalnościowej mogą korzystać z wielu przywilejów. Jednym z nich jest darmowa dostawa zamówień złożony on-line – przysługuje Ci ona niezależnie od wartości zakupów. Każdorazowo możesz zaoszczędzić 12,50 zł! Członkowie programu lojalnościowego mogą korzystać również ze specjalnej oferty cenowej. Co tydzień w sklepie internetowym Tchibo pojawiają się produkty w specjalnych cenach – dostępne tylko dla posiadaczy karty TchiboCard.  Jeżeli zapiszesz się do newslettera, na bieżąco będziesz informowany o wszystkich promocjach i dzięki temu nie ominie Cię żadna okazja! Za każde zakupy, zarówno te w sklepie internetowym, jak i w sklepach stacjonarnych Tchibo, otrzymasz ziarna, czyli punkty lojalnościowe, które przypisywane są do Twojej karty. Jeżeli uzbierasz odpowiednią liczbę ziaren, będziesz mógł je wymienić na zniżkę na kolejne towary z asortymentu Tchibo. Jako posiadacz karty TchiboCard możesz także gromadzić stemple, które otrzymasz za każdy napój kawowy kupiony w barze Tchibo. Jeżeli zbierzesz 10 pieczątek, będziesz mógł odebrać darmową kawę!

Zapisz się do programu lojalnościowego Tchibo, odbierz kartę TchiboCard i ciesz się przywilejami, które przysługują wyłącznie klubowiczom!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here